UMOWA NA 24 MIESIĄCE  |  UMOWA NA 12 MIESIĘCY


MINI


109 kanałów

49 HD


Lista Kanałów


24,90 zł


ZAMÓW

SMART


146 kanałów

71 HD


Lista Kanałów


39,90 zł


ZAMÓW

OPTIMUM


204 kanały

102 HD


Lista Kanałów


59,90 zł


ZAMÓW

PLATINUM


234 kanały

117 HD


Lista Kanałów


89,90 zł


ZAMÓW

 


Dokumenty do pobrania:

Lista Kanałów – Tekst
Regulamin TV


Wikipedia o HD IPTV:
Telewizja IP (w skrócie IPTV od (ang. Internet Protocol Television) – technika umożliwiająca przesyłanie sygnału telewizyjnego w sieciach szerokopasmowych opartych na protokole IP (np. Internet lub intranet).

IPTV jest to jedna forma oferowania telewizji cyfrowej, która polega na dostarczaniu wideo w sieci Internet i/lub Intranet. Jako medium transmisyjne wykorzystuje się dla niej sieci szerokopasmowe obsługujące protokół IP. Wśród tych ostatnich zdecydowanie dominują sieci bazujące na różnych odmianach techniki DSL (która jest również stosowana przez polskich operatorów telekomunikacyjnych do świadczenia w dużej skali usług szybkiego dostępu doInternetu). Każdy odbiornik STB posiada własny unikatowy adres IP, na który przesyłany jest strumień wideo z serwera. Strumień wideo najczęściej jest zakodowany w formacie MPEG-2, MPEG-4 część 2 lub innych formatach stosowanych do realizacji mediów strumieniowych w sieci Internet.

HDTV (ang. High Definition TV) – telewizja wysokiej rozdzielczości. Jest ogólnym określeniem sygnału telewizyjnego o rozdzielczości większej niż standardowa (PAL lub NTSC).