UMOWA NA 24 MIESIĄCE


SMART


 

152 kanały

86 HD


Lista Kanałów


 

44,90 zł


ZAMÓW

OPTIMUM


 

203 kanały

118 HD


Lista Kanałów


 

59,90 zł


ZAMÓW

PLATINUM


 

235 kanały

134 HD


Lista Kanałów


 

89,90 zł


ZAMÓW

 


Dokumenty do pobrania:

Lista Kanałów – Tekst
Regulamin TV


Wikipedia o HD IPTV:
Telewizja IP (w skrócie IPTV od (ang. Internet Protocol Television) – technika umożliwiająca przesyłanie sygnału telewizyjnego w sieciach szerokopasmowych opartych na protokole IP (np. Internet lub intranet).

IPTV jest to jedna forma oferowania telewizji cyfrowej, która polega na dostarczaniu wideo w sieci Internet i/lub Intranet. Jako medium transmisyjne wykorzystuje się dla niej sieci szerokopasmowe obsługujące protokół IP. Wśród tych ostatnich zdecydowanie dominują sieci bazujące na różnych odmianach techniki DSL (która jest również stosowana przez polskich operatorów telekomunikacyjnych do świadczenia w dużej skali usług szybkiego dostępu doInternetu). Każdy odbiornik STB posiada własny unikatowy adres IP, na który przesyłany jest strumień wideo z serwera. Strumień wideo najczęściej jest zakodowany w formacie MPEG-2, MPEG-4 część 2 lub innych formatach stosowanych do realizacji mediów strumieniowych w sieci Internet.

HDTV (ang. High Definition TV) – telewizja wysokiej rozdzielczości. Jest ogólnym określeniem sygnału telewizyjnego o rozdzielczości większej niż standardowa (PAL lub NTSC).